GameNet Community
Pravila za Admine ! 2eklth4
GameNet Community
Pravila za Admine ! 2eklth4
GameNet Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GameNet Community

Dobro Dosli na GameNet Forum REGISTRUJTE se !!!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pravila za Admine !

Go down 
AutorPoruka
^oziris^
Admin
Admin
^oziris^


Broj komentara : 78
Bodovi : 10183
Join date : 2009-03-19

Pravila za Admine ! Empty
KomentarNaslov komentara: Pravila za Admine !   Pravila za Admine ! Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 6:01 am

Pravila admina : 1. Zabranjeno je vredjanje igraca. 2. Zabranjeno je nepotrebno pisanje belim slovima
3. Zabranjeno je menjanje mapa u sred igre ako pre toga nije stavljen VOTE 4. Zabranjeno je kickovanje igraca bez ikakvog razloga. 5.Admina necete dobit ako cete pitat mogu dobit admina ? 6.Admina necete dobit ako cete biti samo aktivni na serveru? 7.Admina necete dobit ako cete pricat ja imam iskustva ovo ono bio sam na pet servera admin i na teolu .. zaboli me kita za to ...


DOBIT ADMINA MOZETE :::
1. Aktivni ste na serveru..
2. Pristojni ste ...
3. Prijavljujete na admin say tko ima cit na kog sumnjate i molite da ga se provjeri a ne kao ovaj je citer daj ga ban ban ban ...
4. Iskustvo sa amx neko mora bit ...

ZA ADMINE KOJI IH VEC IMAJU :::
1. Restart ide nakon prve runde ... Kad pukne bomba i kad se svi ozive ili kad CT ubiju terorirste sve i opet kad se svi ozive ...
2. Kick ide AFK-erima nakon 1 runde stajanja u bazi ...
3. amx_map nije dovoljeno ni amx_votemap takoder nije. (samo u extremnim situacijama kao ako izbaci sve igrace i ako hoce drugu mapu ili ako cijeli srv vice necemo tu mapu a ne samo 1 igrac nego barem 10.
4. ako hocete banovat prvo pratite 2 do 5 rundi koliko je potrebno u spectactor.
5. Ako vam netko opsuje majku ili tako nesto .. PERNAMENT BAN bez upozorenja .
6. Maximalan broj minuta za ban je 1000 .
7. NEMA VISE BAN ZAUVIJEK ... (osim iznimaka koje pisu)
8. Ban pernamently ide samo ako je covijek na BLACK LISTI ...
9. Svi koji ce prozivat preko javnog chat-a 1 UPOZORENJE pa ako se ponovi kick .. ako se opet ponovi ban na 30minuta


10. Svada izmedu admina ce bit strogo kaznjena ..
Jos neka mala sitna pravila : Password Sharing : Max Opomena : znaci 3 PISMENO UPOZORENJE ... votemap ide na 1min ne prije .... svada sa mnom ... 4 upozorenja .. isto kako i sa ostalim adminima... vise nikakve greske nece biti tolerirane >


OVIH 10 PRAVILA TKO SE NECE PRIDRZAVATI BIT CE OVAKO :



1. USMENO UPOZORENJE
2. USMENO UPOZORENJE..


NAKON TOGA :


1. PISMENO UPOZORENJE...
2. PISMENO UPOZORENJE...
3. PISMENO UPOZORENJE PRED UKIDANJE ADMINA :
4. ukida se admin ... pa sad sami vidite?



Ako vidite kojeg admina da je prekrsio 1 od ovih pravila odmah ga prijavite na forum stavite NOVU TEMU ( npr. hocete prijavit Veteran... Nalov teme : Veteran.. i napisite sta je napravio I OBAVEZNO SCREENSHOT ILI COPY IZ KONZOLE ILI NE PRIZNAM NISTA...
Na vrh Go down
https://noxicus-cs.bosnianforum.com
 
Pravila za Admine !
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GameNet Community :: Generalno-
Idi na: